AUTOMOBILIU DALYS

AUTOMOBILIU DALYS KAUNE VILNIUJE KLAIPEDOJE

ATSIPRAŠOME, PUSLAPIS ATNAUJINAMAS

 

Nusipirkote naują ar naudota automobilį ? Tačiau jis, koks bebūtų geras ir mažai pravažiavęs, ims vieną dieną ir suges. Tada jūs nuvažiuosite į autoservisą. Greičiausiai, jeigu tvarkingai dirbantis autoservisas, tai prieš remontuodamas jūsų automobilį, jis būtinai praneš – kiek apytiksliai gali tas remontas jums kainuoti.

Verta įsidėmėti vieną svarbų momentą, kad kuo jūsų automobilis naujesnis, tuo didesnė tikimybė, kad išgirdę remonto kainą arba neteksite žado, arba pasiieškosite vietos, kur galėtumėte trumpam prisėsti. Paklausite kodėl? Todėl, kad pripratę prie savo senutėlio automobilio ir žinodami, koks pigus jo remontas, apie naujesnių automobilių remonto kainas nesapnavote net baisiausiuose košmaruose. Ypač tai liečia naujos kartos dyzelinių variklių remontą. Ką daryti tokiu atveju?

1. Svarbiausia – nepulti į paniką ir neapsiašaroti!

2. Pagalvoti apie tai, kad yra tikrai kažkur automobilio dalių pigiau…

3. Susirasti žmogų, kuris žino, kur gauti  jūsų automobilio dalių su nuolaida!

Jeigu sunkiai sekasi mąstyti, ir esate šoko efekto būsenoje, padėti galėsime tik mes. Noriu Auto portalo tikslas – nemokama pagalba visais pinigų taupymo klausimais, liečiančiais išskirtinai pigesnių automobiliu detalių paiešką.

Greitu laiku pateiksime visas pigiausias automobilių detalių pirkimo vietas didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kam jums to reikia?

Tam, kad mūsų pagalba sutaupytumėte remontuodami savo automobilį ant kelionės į šiltus kraštus. Automobiliu nuomos kompanijoms ar pavieniams asmenims, besiverčiančiais veikla, kurios metu patiriamas ypač didelis automobilių nusidėvejimas,  turėtų susitaupyti ypatingai didelės sumos. Ir tai  bus teisybė, kai paskaičiuosite, kiek būtumėte išleidę pinigų, nežinodami kur nusipirkti autodalis su gera nuolaida. Taigi automobiliu remontas gali atpigti mažiausiai 30 procentų.

 

Komentarų formoje galite palikti savo parduodamų ar ieškomų automobilių dalių informaciją. Visa informacija bus patvirtinta dienos bėgyje. Viskas nemokamai ir viskas tol, kol vyksta portalo atnaujinimo darbai. Visiems sėkmės, tikimės, kad tai bus bent mažytė nauda jums mielieji.

www.noriuauto.lt