automobilio pirkimas turguje 1

8 JŪSŲ DAŽNIAUSIAI

UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Na, o dabar apie nuomą apskritai. Norime pastebėti, kad lietuviai palaipsniui vis daugiau ir daugiau finansinių išteklių stengiasi „įdarbinti“, pirkdami atitinkamus daiktus, produktus, naudodamiesi paslaugomis, kurios galėtų padidinti bendrąją gyvenimo kokybę ir tuo pačiu suteikti žmonėms džiaugsmo, kas tikriausiai nėra nė kiek nenuostabu, tiesa?

1. NUOMA vs PIRKIMAS

masinu nuoma kaune

Tačiau tai naudinga tais atvejais, kai daiktai tarnauja, o ne stovi nenaudojami… Todėl nuoma ar pirkimas – turi būti gerai apgavotas kiekvieno mūsų pasirinkimas…

Tiesą sakant šiandien vienas iš mūsų pasiūlymų – auto nuoma, kuris susilaukia vis daugiau ir daugiau žmonių dėmesio – bus pagrindinė mūsų tema… Norime pastebėti, kad konkrečiai transporto priemonių nuomos paslaugos bus akcentuojamos ir pabrėžiamos šiandienos skaitytojams.

Sieksime ne vien tik pristatyti, tačiau taip pat ir išsamiai paaiškinti pagrindinę mašinų nuomos paslaugos koncepciją, esminius niuansus, kurie galėtų būti aktualūs žmonėms, kuriems reikia automobilio nuomai. O be viso to, viliamės, kad sėkmingai konstatuosime, kodėl gi pasiūlymas galėtų būti išskirtinai naudingas.

2. LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA KAUNE IR VILNIUJE

masinu nuoma kaune

Kaip ir buvome užsiminę, paklausa rinkoje auga neįtikėtinais tempais, tad esame linkę manyti, kad daugeliui tokia verslo koncepcijos informacija galėtų būti naudinga – norint sutaupyti besinuomojant mašiną, mikroautobusą, motociklą, sukvežimį ar traktoriuką BobCat...

Kaip ir buvome užsiminę, lengvųjų transportų nuoma palaipsniui vis labiau auga, mat didėja paklausa ypač didmiesčiuose Kaune ar Vilniuje, o jai atsakant – tuo pačiu ir pasiūla.

Vis dėlto, būtų galima pastebėti tai, kad didžioji dauguma kompanijų siekia konkretizuoti individualias veiklas, jeigu būtų galima taip pasakyti, ir teikia individualias pridėtinės vertės paslaugas, pavyzdžiui – lengvųjų automobilių nuoma Kaune.

3. AUTOSERVISAS + MAŠINŲ NUOMA

masinu nuoma kaune

Tai dažnai daro netgi autoservisai turintys didelius remonto pajėgumus 4ratai.lt (automobilių nuoma ir autoservisas Kaune) Kodėl gi žmonėms tai galėtų būti naudinga?

Realiai žiūrint, reikėtų pastebėti tai, kad šie pasiūlymai lokaliems gyventojams yra paprasčiau, lengviau prieinami – turime omenyje tai, kad visiškai nereikia laukti, kol automobilis būna atgabenamas, kadangi Lietuvos atstumai tikrai nėra dideli.

Vien dėl to, dažniausiai, būna pateikiami ir mažesni įkainiai vartotojams, turint omenyje tai, kad tai ne vien tik nuomos paslaugos pristatymas. Išsinuomavęs autoservise, gali būti kad kažkada pasinaudosi jo, kaip dirbtuvių paslaugomis

Kad ir kaip ten bebūtų, jeigu lengvųjų automobilių nuoma Kaune egzistuoja kaip pridėtinės vertės paslauga, tai dar nereiškia, kad ja negalima naudotis visoje Lietuvoje (pavyzdžiui Vilniuje) – paprasčiausiai, tai yra pasiūlymas, kuris orientuotas į lokalią rinką, o to pasekoje, siekiama susikurti atitinkamą klientų srautą tam tikrame mieste.

4. AUTONUOMA SU PRISTATYMU

24 H PER PARĄ

masinu nuoma kaune

Pristatymas visą parą? Ar tai egzistuoja, o galbūt tai privalu bet kuriai nuomos kompanijai?

Nėra paslaptis ir tai, kad net ir šis pasiūlymas reguliariai tobulėja, turint omenyje ne vien tik transporto priemonių pasiūlą, kuri yra pateikiama rinkos vartotojams. Tarkime, kad ir niuansas, kuris teigia, kad lengvųjų transporto priemonių nuoma besidomintiems asmenims, automobiliai yra pristatomi bet kurios paros metu.

Vieni teigia, kad tai yra atitinkamos kompanijos privalumas, kuris natūraliai skatina rinkos vartotojus naudotis pasiūlymu pasirinkti konkrečiai specifinę bendrovę, kiti yra linkę manyti, kad tai esą niekas kitas, kaip tik privaloma savybė, kuria turėtų pasižymėti bet kuri įmonė.

Žinant tai, kad transporto nuomos paslaugos yra pakankamai konkurencingos, galima pastebėti, jeigu bendrovė individualiems klientams šios paslaugos netaiko, natūraliai praranda nemažą dalį klientų. Suvokiant tai, būtų galima sakyti, kad kiekvienai įmonei privaloma teikti „bet kuriuo paros metu pristatymo paslaugą“ – tai paslauga, be kurios neapsieinama.

5. AUTOMOBILIO NUOMA SU DUJOMIS

masinu nuoma kaune

  • Dujinis automobilis nuomai, kaip alternatyva dyzeliui – esminiai privalumai ir trūkumai?

Nuomos įmonės teigia, kad galima išsirinkti norimą automobilį iš didžiulės pasiūlos – pradedant nuo ekonominės klasės, kai siekiama tiesiog sutaupyti, baigiant prabangia klase, kai finansiniai klausimai dažniausiai nebūna pagrindinis rodiklis.

Vis dėlto, tai tikrai nėra vienintelė kategorija, kurioje būtų galima laviruoti, kurioje būtų galima spręsti, ko norėtumėte ir, ko ne. Kaip antai pavyzdžiui ar tai dujinio, ar tai dyzelinio, benzininio, variklio pasirinkimai yra visiems žmonėms prienami – tačiau apie sutaupytus pinigus daugelis pamiršta. Pas mus viskas yra daroma taip, kad būtų patenkinami net ir patys menkiausi kiekvieno kliento poreikiai.

  • Dujinė kompozicija – vis labiau mėgstama vairuotojų

Pastaruoju metu galima išvysti tai, kad dujinės koncepcijos priemonės yra vis dažniau pasirenkamos. Kiti teigia, kad tai prastas pasirinkimas, lyginant ir su dyzelinu, ir su benzinu. Kodėl gi taip yra teigiama?

Neva esą kur kas didesnis diskomfortas asmenims, kurie keliauja dujomis varomais automobiliais. Vis dėlto, jeigu finansiniai klausimai, renkantis paslaugą, jums esą vieni iš svarbiausių, tokiu atveju būtų galima atlikti prielaidą, kad dujomis varomos transporto priemonės pasirinkimas tikrai galėtų būti pravartus ir naudingas. Ypač tai aktualu daug keliaujantiems…

  • Žinoma, visuomet galima išvysti įvairiausių privalumų, kurie siejami su dujine transporto priemone, ir kurie leidžia laviruoti pasirinkimuose bei nuspręsti teigiamai – rinktis tokiu kuru varomą transporto priemonę.

Tiesą sakant… Kad ir kaip ten bebūtų, norėtume pastebėti, kad didžiulio skirtumo nėra, tad spręsti turėtumėte asmeniškai.

6. KAIP REZERVUOTI AUTOMOBILĮ INTERNETU AR TELEFONU?

masinu nuoma kaune

  • Detalesnės paslaugos ypatybės: rezervacija telefonu ar internetu, kuri priimtinesnė?

Žinoma, klientams yra pateikiamos ir patogios paslaugos ypatybės, kuriomis  galėtų naudotis asmenys mėgstantys labiau bendrauti per rezervacijos formas. Tai taip pat kelia bendrą pasiūlymo kokybę.

Tarkime, kad ir universalusis rezervavimas, kuris pasireiškia ne vien tik užsakymų priminimu telefonu, tačiau taip pat ir internetu. Akivaizdu, kad telefonas ir rezervacija internetu – pagrindinės alternatyvos, tačiau kurią gi galėtų būti patogiau pasirinkti pačiam žmogui? Tai kiekvieno asmens individualus noras…

  • Telefonu

Iš karto norėtume pastebėti, kad rezervacija telefonu yra patogesnė, kadangi ne vien tik trumpėja paslaugos užsakymo kaštai, laiko atžvilgiu, o taip pat ir galima pasikonsultuoti išsamesniais klausimais. Kitais žodžiais tariant, dažniausiai pasiūlymo užsakymo eigoje atsiranda daugiau įvairiausių klausimų, kurie neduoda ramybės…

  • Internetu

Ypač jeigu lengvųjų automobilių nuoma jums yra reikalinga kelių dienų bėgyje, akivaizdu, kad bendravimas elektroniniu paštu, naudojantis interneto prieiga, galėtų užtrukti. Taigi, realiai žiūrint, vien dėl šių priežasčių būtų galima atlikti esminę prielaidą, kad komunikacija ir rezervacija mobiliuoju telefonu žmonėms galėtų būti parankesnė ir priimtinesnė.

7. NUOMA ORO UOSTE

masinu nuoma kaune

  • Lengvųjų automobilių pristatymas ir į oro uostus?

 

Lengvųjų automobilių nuomos paslaugas teikiančios bendrovės vis dažniau ir dažniau akcentuoja, kad transporto priemones galėtų pristatyti ten, kur žmonėms reikia, o kai kuriose situacijose – netgi be jokio komisinio mokesčio.

Realiai žiūrint, kaip ir reikėtų pastebėti, kad dažniausiai asmenims prireikia, kad automobilius pristatytų niekur kitur, kaip tik būtent į oro uostus. Suvokiant tai, bendrovės tikrai uoliai į šį poreikį reaguoja.

Praktiškai didžioji dauguma įmonių, kurios užsiima transporto priemonių nuomos paslaugomis, leidžia asmenims pasinaudoti tokia alternatyvia galimybe ir to pasekoje sukurti pridėtinės naudos žmogui, pakelti bendrąją pasiūlymo kokybę.

8. PRISTATYMAS Į ORO UOSTUS

masinu nuoma kaune

Taigi, jeigu automobilis jums esą reikalingas bet kuriame šalies oro uoste, o labiausiai tikėtina, kad Vilniaus ar Kauno – mums tai nebus jokia problema.

Taigi būtų galima atlikti galutines išvadas, suvokiant tai, kad lengvųjų automobilių nuomos paslaugos tikrai – patrauklus pasiūlymas, kuris piliečiams galėtų būti vertingas taupant pinigus automobilio pirkimui.

Dar puikiau yra tai, kad paslaugos pasižymi įvairiausiomis teigiamomis ypatybėmis, kurios yra prieinamos, o žinant finansinį aspektą, kiek gi teks pakloti finansinių išteklių už paslaugą, būtų galima iš tiesų maloniai nustebti, kadangi įkainiai – minimalūs. Taigi, nuoširdžiai viliamės, kad mūsų šiandienos turinys jums buvo naudingas ir suteikė pakankamai daug informacijos.

Kategorijos